Cecelia Ahernová se narodila a žije v irském Dublinu. Vystudovala obor žurnalistika a mediální komunikace. V jedenadvaceti letech vydala svůj první román PS, I Love You (2004, PS: Miluju tě), který začala psát už ve svých čtrnácti letech....

Životopis

Cecelia Ahernová se narodila a žije v irském Dublinu. Vystudovala obor žurnalistika a mediální komunikace. V jedenadvaceti letech vydala svůj první román PS, I Love You (2004, PS: Miluju tě), který začala psát už ve svých čtrnácti letech. Okamžitě po uveřejnění se stal mezinárodním bestsellerem a dosáhl na první příčku v žebříčku nejprodávanějších knih ve Velké Británii, ale také v USA, Německu, Holandsku a dalších zemích. Filmová práva koupila producentka Wendy Finermanová společně se studiem Warner Bros. Román získal ocenění Passionate Pen Honour za nejromantičtější knihu roku 2004/2005, které je udíleno britskou veřejností v rámci Valentýnských cen (Valentine's Day Awards). Cecelia byla zároveň nominována na ocenění v kategorii Objev roku Britských knižních cen (British Book Awards).

Podobný mezinárodní úspěch zaznamenala i její druhá kniha Where Rainbows End (2004, Kde končí duha) která se držela v čele seznamu nejprodávanějších knih v Irsku celých 12 týdnů, a také třetí román If You Could See Me (2005).

Cecelia Ahernová napsala také řadu povídek, jejichž výtěžek věnovala na charitu.